Насправді кількість депутатів вдвічі збільшиться – Палій про “скорочення” Київради
Занокопроєкт № 2143-3 про столицю України – місто Київ, який нібито передбачає скорочення депутатів Київської міської ради, насправді збільшує їх кількість у два з половиною рази.
Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Олександр Палій.
“У законі про столицю йдеться про скорочення депутатів Київради зі 120 до 80. Це дуже лицемірне скорочення, оскільки воно також передбачає по 20 депутатів у кожному з десяти районів Києва. Тобто, 200 депутатів додається до 80. Відповідно, замість 120 депутатів у нас буде 280. Кількість депутатів збільшиться у два з половиною рази. І при цьому нам будуть розповідати про те, що скоротили депутатів. Це ж цинізм вищої міри”, – сказав експерт.
Палій також зауважив, що даний законопроєкт не сприятиме жодним покращенням, а лише допоможе владі привласнити столичні ресурси.
“Ніякої мотивації, окрім як “роздеребанити” ресурси міста, у цьому законі немає. Адже не буде покращення самоврядування або чогось іншого. Просто влада на місцях розкраде ресурси Києва”, – наголосив політолог.
Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила законопроєкт “Слуги народу” про столицю у першому читанні.
Раніше депутат “Європейської Солідарності” Софія Федина у кулуарах парламенту зазначала, що законопроєкт про столицю має на меті взяти під контроль усю владу у Києві.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.