Наступна Парламентська асамблея НАТО відбудеться у 2020 році в Києві – Климпуш-Цинцадзе
facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze
Наступна Парламентська асамблея НАТО відбудеться наступного року в Києві.
Про це на полях Параментської асамблеї НАТО повідомила депутат партії “Європейська Солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе кореспонденту “Прямого”.
“Це вперше вона відбуватиметься в Києві”, – відзначила Климпуш-Цинцадзе.
“Ми дуже пишаємося тим, що протягом попередніх років нам вдлося цього добитися. З новою делегацією Парламентскої асамблеї НАТО працюватимемо над тим, щом показати всі наші здобутки в Україні… І одночасно – щоб озвучити чітко, які наші прагнення, сподівання, очікування щодо членства в Альянсі”, – додала вона.
П’ятий президент і голова партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко на полях Парламентської асамблеї НАТО наголосив, що Україна має стати членом НАТО, і сьогодні саме це питання треба піднімати.
Нагадаємо, керівництво НАТО планує відвідати Україну в кінці жовтня.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.