Наступна Парламентська асамблея НАТО відбудеться у 2020 році в Києві – Климпуш-Цинцадзе

Наступна Парламентська асамблея НАТО відбудеться у 2020 році в Києві – Климпуш-Цинцадзе

facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze

Наступна Парламентська асамблея НАТО відбудеться наступного року в Києві.

Про це на полях Параментської асамблеї НАТО повідомила депутат партії “Європейська Солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе кореспонденту “Прямого”.

“Це вперше вона відбуватиметься в Києві”, – відзначила Климпуш-Цинцадзе.

“Ми дуже пишаємося тим, що протягом попередніх років нам вдлося цього добитися. З новою делегацією Парламентскої асамблеї НАТО працюватимемо над тим, щом показати всі наші здобутки в Україні… І одночасно – щоб озвучити чітко, які наші прагнення, сподівання, очікування щодо членства в Альянсі”, – додала вона.

П’ятий президент і голова партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко на полях Парламентської асамблеї НАТО наголосив, що Україна має стати членом НАТО, і сьогодні саме це питання треба піднімати.

Нагадаємо, керівництво НАТО планує відвідати Україну в кінці жовтня.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.