Новини

НАТО не буде працювати з Росією у звичайному режимі, поки вона не виконає Мінські угоди – Держдеп США

НАТО не буде працювати з Росією у звичайному режимі, поки вона не виконає Мінські угоди – Держдеп США

НАТО не буде повертатися до звичайної роботи з Росією, поки вона не виконає Мінських угод і поки Крим не буде повернуто до складу України.

Про це у Twitter написала спікер Держдепартаменту США Гізер Ноєрт.

“Держсекретар США Майк Помпео і міністри закордонних справ країн НАТО підтвердили: Північноатлантичний альянс не повернеться до роботи у звичайному режимі з Росією доти, доки Росія не виконає своїх зобов’язань у межах Мінських домовленостей, не виведе сил і не припинить підтримки підконтрольних сил на Донбасі та не поверне контролю над Кримом Україні”, – заявила Ноєрт.

Відносини Кремля і НАТО ускладнилися після анексії Росією Криму і початку бойових дій на сході України.

Нагадаємо, раніше США звинуватили в обстрілі Донецької фільтрувальної станції Росію, в результаті якого постраждали п’ятеро людей.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.