Націоналізація ПриватБанку: Нацбанк виграв ще один суд

Націоналізація ПриватБанку: Нацбанк виграв ще один суд

Фото: Facebook

Третій апеляційний адміністративний суд 29 січня відмовив ПрАТ “Гарант Метиз Інвест” у задоволенні позову про визнання протиправним та скасування рішення Національного банку про визначення позивача напередодні націоналізації пов’язаною з ПАТ КБ “ПриватБанк” особою.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

13 грудня 2016 року Комісія Національного банку України з питань визначення пов’язаних із банками осіб та перевірки операцій банків з такими особами рішенням № 105 визначила ПрАТ “Гарант Метиз Інвест” пов’язаною особою.

Не погодившись із зазначеним рішенням ПрАТ “Гарант Метиз Інвест” оскаржило його у Дніпропетровському окружному адміністративному суді. 28 жовтня 2019 року суд повністю задовольнив позов компанії.

Натомість судом апеляційної інстанції зазначене рішення суду першої інстанції було скасоване, задоволено апеляційну скаргу Національного банку, а у задоволенні позову ПрАТ “Гарант Метиз Інвест” відмовлено повністю.

На сьогодні до Національного банку було подано понад 40 позовів про оскарження пов’язаності з ПАТ КБ “ПриватБанк”.

Нагадаємо, “ПриватБанк” ініціював у Ізраїлі новий судовий процес проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Сума судових позовів становить 600 мільйонів доларів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.