В Ужгороді зацвіла найдовша в Європі липова алея (фото)
Вперше в Ужгороді в другій декаді травня почали цвісти липи: найдовша в Європі липова алея на набережній Ужа вже розквітла.
Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.
“Липи – услід за магноліями, сакурами, перуковими, тюльпановими, іудиними та іншими деревами є родзинками обласного центру Закарпаття”, – йдеться в повідомленні.
Останнім часом ужгородські липи рідко дочікувалися “визначеного” їм для цвітіння місяця – липня, а вибухали духмяними пахощами у червні. Зараз же, всередині травня, у час півоній та конвалій, липова алея на набережній Незалежності, вже розквітає.
Зазначається, що чехословацькі дизайнери, які заклали алею в 30-і роки минулого століття, висадили різні види лип, які зацвітають не всі одразу, а поступово.
Раніше до Ужгорода запускали додаткові поїзди з Києва та Харкова на час цвітіння сакури.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.