Новини

Не можемо сидіти з вбивцями: українська делегація покинула залу ПАРЄ

Не можемо сидіти з вбивцями: українська делегація покинула залу ПАРЄ

Українська делегація оскаржила повноваження російської делегації у ПАРЄ та вийшла із зали Асамблеї.

Про це у Facebook написала перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

“Українська делегація оскаржила повноваження російських вбивць. Слухання по їх повноваженням – в четвер. До того ми не можемо сидіти в одній залі з вбивцями. Ми вийшли з зали Асамблеї і ми на камери сказали росіянам, що вони вбивці. А їх подружці скабєєвій не могла не процитувати Парубія “згинь , нечисть”, – повідомила Геращенко.

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

Також велика кількість парламентарів заради грошового внеску Росії дала можливість Мордору звучати з брехнею і пропагандою на майданчику Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Артур Герасимов заявив, що Кремль і вороги всередині України скористалися недосвідченістю обраного президента для реваншу.

Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко написав, що рішення Парламентської Асамблеї Ради Європи, яке запускає механізм повернення російської делегації, є потужним викликом для України.

Читайте також: Повернення Росії до ПАРЄ: асамблея відхилила правки української делегації.

Українська делегація у ПАРЄ подала понад 226 правок до резолюції у так звану “російську доповідь” у асамблеї.

Повідомлялось, що українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи повідомила про негідну поведінку та порушення президентом ПАРЄ норм регламенту.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.