Не стріляйте в піаніста – він грає чим вміє: Димов про промову Зеленського в Давосі
Фото: Reuters
Промова президента України Володимира Зеленського на всесвітньому економічному форумі в Давосі ніяка.
Таку думку в ефірі “Прямого” вислови керівник Центру суспільно-інформаційних технологій “Форум” Валерій Димов.
“По-перше, я нічого не очікував. Промова ніяка. Нам підіймали градус, говорили про те, що вона буде така, що давайте будемо дивитися. Я там нічого не побачив. З іншого боку, я нічого і не очікував. Тому що, пам’ятайте, “не стреляйте в пианиста – он играет, чем умеет”. Чим він грає, так він і думає. Тому нічого дивного тут не відбувається. Він звик працювати у форматі кліпів, говорити зверху з аудиторією, не чути насправді дійсно запитань. І ми бачили невпевнену поведінку. З точки зору будь-якого психолога чи психіатра, ми побачили невпевнену людину. І тому тут це, знаєте, “я не лох, мне 42 года” – тепер додалося “мы теперь недолюбленные”. Яким чином його треба долюбити – побачимо через наступні, я не знаю, 248 ще, можливо, днів”, – заявив Димов.
Нагадаємо, що раніше журналіст та ведучий “Прямого” Пітер Залмаєв у Давосі поспілкувався з президентом України Володимиром Зеленським та запитав про головний меседж очільника держави.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.