Не загрожує свободі слова: Зеленський зустрівся із керівниками українських телеканалів
Фото: president.gov.ua
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками провідних українських телевізійних каналів, яка була присвячена рішенню РНБО щодо застосування санкцій проти телеканалів кума Путіна Віктора Медведчука.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
Президент зустрівся з топ-менеджерами українських телеканалів і наголосив, що ситуація з санкціями має причину у вигляді фінансування з Росії та співпраці з терористичними організаціями.
“Це не має ніякого відношення до інших телеканалів. В Україні на сьогодні немає загрози ні свободі слова, ні медіа-бізнесу”, – сказав президент.
Наголошується, що керівники каналів підтримали вчорашнє рішення президента і РНБО.
Зазначимо, що рішення про закриття телеканалів було прийняте у 2018 році за Порошенка Постановою ВР про санкції. Серед авторів були Ігор Лапін, Сергій Висоцький, Тетяна Чорновіл та інші. За постанову “Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” проголосували 4 жовтня 2018 року 229 депутатів.
Як відомо, 2 лютого Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака і контрольованих ним телеканалів каналів “112-Україна”, NewsOne, ZIK – “Новий формат”, “Аріадна ТВ”, “ТВ Вибір”, “Партнер ТВ” та “Лідер ТВ”, “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “112-ТВ”, “НОВИНИ 24 ГОДИНИ”, “Нові комунікації”.
Нагадаємо, Олександр Турчинов заявив, що в основі санкцій РНБО проти проросійських телеканалів лежить ініціатива проєвропейської коаліції 2018 року
Міністр культури України Олександр Ткаченко назвав телеканали проти яких ввели санкції, іноземною пропагандистською машиною.
ЗІПСОВАНЕ “СВЯТО”: ЯК ЗЕЛЕНСЬКИЙ СВОЇМИ “САНКЦІЯМИ” ПІДВИЩУЄ РЕЙТИНГ МЕДВЕДЧУКА
Володимир Зеленський заявив, що санкції проти проросійських телеканалів – це боротьба за європейські цінності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.