Немає причин для “слуг народу” їхати у Давос за державний кошт – Васильєв
Наразі немає причин для того, щоб народні депутати провладної партії летіли у відрядження в Давос за державний кошт.
Про це в ефірі “Прямого” сказав політолог Дмитро Васильєв.
“Не всі народні депутати можуть відповісти на запитання про фінансування їхньої політики. Згадується, що керівництво нашого парламенту говорило про те, що ті депутати, які поїдуть у Давос, зроблять це за власний кошт. І якщо є такі депутати, які кажуть про отримання грошей на відрядження у Давос, то виникає питання щодо того, хто давав коректну інформацію, а хто ні. Наразі я не бачу якоїсь робочої місії, заради якої треба їхати у Давос. Якщо це робота на майбутні перспективи, тоді це мають бути якісь спонсорські фонди, якщо депутатам недостатньо грошей на самостійну поїздку. Це має бути абсолютно прозорий підхід. Сподіваюсь, що нова політична сила, яка декларувала відкритість і підзвітність, саме так і вчинила. “, – сказав експерт.
Раніше повідомлялося, що на Всесвітньому економічному форумі у Давосі відкрили вже третій Український дім.
Нагадаємо, що шведська екоактівістка Грета Тунберг виступила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФОРУМ У ДАВОСІ: УКРАЇНСЬКІЙ ДІМ, ЗАМАХ НА БРАУДЕРА І ТРАМП — ЕКСКЛЮЗИВНІ ПОДРОБИЦІ “ПРЯМОГО”
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.