Немає важливіших пріоритетів для держави, ніж воїни – президент відвідав поранених ветеранів
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Рівненщину відвідав ветеранів АТО/ООС, які проходять реабілітацію, в тому числі із застосуванням арт-терапії у Республіканському центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравм.
Про це повідомляє АП.
На прохання воїнів глава держави підписав їх картини на згадку про зустріч з хлопцями та подарував різдвяні подарунки. Військові також подарували президенту одну із своїх картин на згадку про зустріч.

Президент оглянув умови, в яких проходять реабілітацію ветерани АТО/ООС з різних підрозділів добровольчих батальйонів та Збройних Сил України, зокрема 25-ої окремої десантно-штурмової бригади, батальйонів “Київська Русь”, “Донбас-Україна” та інших.

“Я вважаю, що вашими зусиллями ми змінили країну і змінили армію. Те, що ми маємо зараз – це точно не те, що ми мали в 2014 році і навіть не те, що було у 2015-му. Ваш досвід є дуже корисним”, – сказав Петро Порошенко та наголосив, що на початку нашої війни проти агресора, саме добровольці зіграли значну роль в обороні держави.

Глава держави також зустрівся з медичним персоналом центру, передав слова подяки медикам за їх благородну справу, привітав з Різдвом Христовим та Новим 2019 роком і наголосив на пріорітетності допомоги ветеранам як для центральної, так і для регіональної влади.
Нагадаємо, 3 грудня новостворене Міністерство у справах ветеранів України створило консультативно-дорадчий орган – Раду ветеранів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА ФРІЗ ПРЕЗЕНТУВАЛА МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ: ПЕРШІ ДЕТАЛІ
Раніше в ексклюзивному інтерв’ю “Прямому” міністр у справах ветеранів Ірина Фріз розповіла, що Міністерство у справах ветеранів у повному обсязі запрацює у червні 2019 року.
22 листопада Верховна Рада за поданням уряду призначила главою Міністерства у справах ветеранів Ірину Фріз.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.