Думки

Невтішні для України результати ПА НАТО

Невтішні для України результати ПА НАТО

Фото: Reuters

На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації. Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.

Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ПА «дистанціювали» від війни. Вперше. … як же «слуги» люблять це слово. Як вони вигадували будь-які приводи, аби його втулити. І через некомпетентність і нездарність офісних слуг це слово дедалі частіше бʼє по Україні.

Мене запитають: а що, Порошенко змінив би ситуацію? Відповідаю: так, змінив би. Я бачив його в багатьох ситуаціях на найскладніших переговорах. Він витягував набагато проблемніші розклади – від запровадження перших секторальних санкцій ЄС у липні 2014, до ратифікації угоди про асоціацію з ЄС всупереч референдуму в Нідерландах, до безвізу, до Томосf…

Всі форуми, в яких брав участь Порошенко уже в нинішньому складі парламенту, так чи інакше висловлювали підтримку Україні, засудження росії – це вже не кажучи про результативні робочі зустрічі.

Міжнародні поїздки – це робота. Постійні контакти, калейдоскоп зустрічей, ініціативи, документи, правки, довідки, проекти, рішення… Вже на етапі підготовки до заходу має бути відомий порядок денний, теми, напрями й ризики. І твій власний порядок денний: з ким і для чого зустрічаєшся, з чим і де виступаєш, які документи і як ініціюєш чи правиш…

Але ж ні. Штовхаються ліктями, аби догодити офісу і показати, що «абайдьомся бєз Порошенка».

Показали. Насправді не вперше. І, на жаль, не востаннє.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

• Матеріали, що публікуються в розділі “ДУМКИ”, відображають думку автора публікації, який несе повну відповідальність за вірогідність інформації.
• Редакція prm.ua може не поділяти думки, викладені в авторському матеріалі.
• Власник вебсторінки в розділі “ДУМКИ” є автор публікації.