Німеччина підтримала проведення саміту “Кримської платформи” у Києві
REUTERS
Німеччина підтримує українську ініціативу “Кримська платформа” та проведення відповідного саміту у серпні у Києві.
Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас під час спільної пресконференції у Берліні з главою МЗС України Дмитром Кулебою.
“Ми підтримуємо українську ініціативу створити “Кримську платформу”. Це проєкт, який Дмитро Кулеба особисто просував і я також підтримував з самого початку. Це є хорошою можливістю підтримувати тему Криму і надалі на міжнародному порядку денному. І ми також підтримуємо проведення запланованого Україною саміту”, – заявив він.
Маас запевнив, що питання окупованого Криму не зникло з німецького порядку денного. За його словами, це видно з того, що він, як голова Комітету міністрів Ради Європи, недавно ще раз назвав анексію Криму “такою, що суперечить міжнародному праву”.
“І наша позиція з цього приводу не зміниться”, – наголосив він.
Раніше стало відомо, що генсек НАТО може взяти участь у саміті “Кримської платформи”
Як відомо, Європейський парламент підтримав заснування “Кримської платформи” і закликав високопосадовців Євросоюзу та держави-члени ЄС надати цій ініціативі всю необхідну підтримку.
Нагадаємо, США закликали країни ООН до участі у “Кримській платформі”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.