Новини

Нова влада прийшла для того, щоб воювати з Порошенком, а не з Росією – Бабченко

Нова влада прийшла для того, щоб воювати з Порошенком, а не з Росією – Бабченко

Нова влада продовжує займатися популізмом і боротися зі старою “злочинною” владою замість того, щоб почати працювати й займатися країною.

Про це в ефірі “Прямого” заявив журналіст Аркадій Бабченко.

“На мою думку ситуація з “Прямим” – це помста старій владі. Здається, нова влада прийшла не для того, щоб воювати з Росією, а щоб воювати з Порошенком”, – зазначив він.

Бабченко також наголосив, що нова влада досі не може відійти від популістичної риторики про “злочинну владу”.

“Ви уже перемогли, у вас шалені рейтинги, більшість у парламенті – займайтесь уже країною. Але ні, вони не можуть відійти від популістської риторики про злочинну владу, на хвилі якої вони виграли вибори. А працювати вони почнуть, чи ні?”, – зауважив журналіст.

Нагадаємо, 12 серпня п’ятий президент України Петро Порошенко прибув до ДБР в якості свідка у справі щодо купівлі-продажу телеканалу “Прямий”. Артур Герасимов назвав черговий виклик Порошенка до ДБР – наступом на все українське.

Крім того, п’ятий президент України Петро Порошенко заявив про спробу рейдерського захоплення телеканалу “Прямий”.

Раніше “Прямий” повідомляв, що 12 серпня під стінами Державного бюро розслідувань відбувається мітинг на підтримку українських медіа.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.