Новини

Новини ООС: бойовики дев’ять разів обстрілювали позиції українських військових

Новини ООС: бойовики дев’ять разів обстрілювали позиції українських військових

Від початку доби, 14 лютого, російські незаконні збройні формування дев’ять разів порушували режим припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Як зазначається, російські найманці обстріляли позиції українських військових з мінометів 82-го та 120-го калібрів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї в районі Красногорівки, Лебединського, Новолуганського, Кримського, Травневого та Хутора Вільного.

Загалом окупанти випустили по укріпленнях підрозділів Об’єднаних сил 59 мін різного калібру. В результаті ворожих обстрілів жоден український військовий не постраждав.

Крім того, на ділянках розведення сил в районі населених пунктів Золоте, Богданівка та Станиця Луганська зберігається режим припинення вогню. Спостерігачі не фіксують жодних провокацій.

Нагадаємо, 13 лютого збройні формування Російської Федерації шість разів порушили режим припинення вогню. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.