Новий уряд вбиває експортну промисловість України – Луценко
Новий Кабінет міністрів України вбиває експортну промисловість України.
Про це в ефірі “Прямого” повідомив генеральний прокурор України у 2016-2019 роках Юрій Луценко.
“Промислова політика. На сьогоднішній день вбиті всі експортні підприємства України. Для людей це дуже просто. Коли людина заключає контракт на поставку чогось, що виробляємо у нас, за кордон, рентабельність, тобто прибуток, як правило, 10-15%. Гривня піднялася, а долар впав на 20%. Весь експорт України працював третій і четвертий квартал собі у збиток, і він закритий. Я зараз скажу фразу, яку не любить нинішня влада. Але при Порошенку було відкрито більше 200 заводів. Виробництво переносили до України. А зараз всі ці і сотні інших старих підприємств закриті. Закрита лісопереробка, закриті сотні швейних підприємств, закрито багато експортної сільськогосподарської переробки. Металургія стала закриватися, в якої найбільше жиру”, – повідомив він.
“І це ж не статистика, а це сотні тисяч сімей, в якого іншого заробітку не існує. І коли я чую ці знамениті плівки, де прем’єр-міністр зі своїми посадовцями і керівником Нацбанку обговорює, що завтра говорити президенту Зеленському, то мене абсолютно не напружує, як він називає… комусь дає характеристики. Не дай бог писали б нашу “стратегічну сімку” при Петру Олексійовичу, а ми там сиділи до п’яти ранку частенько – боюсь, якби мене писали, то було б трошки жорсткіше. Бо ми сварилися будь здоров. Але ми шукали, що зробити, але не як намалювати слайдик, щоб обдурити президента. Експортна промисловість України – це 50 мільярдів доларів в рік. І от її зараз мають вбити. І ніхто не говорить, як рятувати. Це двійка. Абсолютно. І негайно треба міняти уряд в цьому відношенні”, – додав Луценко.
Також читайте: в програмі будівництва доріг уряду Зеленського на 2020 рік закладений ремонт лише 57 км доріг у Львівській області. Це найнижчий показник за останні 5 років.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.