Події

Новини ООС: російські найманці вісім разів порушили “тишу”

Новини ООС: російські найманці вісім разів порушили “тишу”

Протягом минулої доби, 25 березня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню.

Про це пише пресслужба штабу ООС.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування “Північ”, поблизу селища Світлодарськ, окупанти відкривали вогонь у бік позицій українських захисників з ручних та станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів. Позиції наших захисників поруч населеного пункту Майорськ, окупанти обстріляли з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в межах відповідальності оперативно-тактичного угрупування “Схід”, неподалік населеного пункту Богданівка, російсько-окупаційні війська вели вогонь по позиціях захисників України з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Неподалік Широкине, противник відкривав вогонь у бік українських позицій, застосувавши підствольні гранатомети, ручні протитанкові гранатомети й стрілецьку зброю.

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.

Нагадаємо,  командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський заявив, що Росія використовує Донбас як полігон для випробування нової зброї.

Раніше в ОБСЄ заявили, що російські окупанти стягнули велику кількість артилерії біля Луганська.

Крім того, 24 березня, бойовики вісім разів обстріляли позиції ООС. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.