Суспільство

Новини ООС: російські окупанти обстріляли з гранатометів позиції ЗСУ

Новини ООС: російські окупанти обстріляли з гранатометів позиції ЗСУ

15 січня на Донбасі було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню з боку російських окупантів.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Так, поблизу населених пунктів Талаківка та Гнутове збройні формування РФ кілька разів відкривали вогонь у бік українських позицій з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.

Також неподалік від Південного бойовики вели вогонь з підствольного гранатомета, великокаліберного кулемета і стрілецької зброї.

“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає”, – зазначили у штабі.

Нагадаємо, 14 січня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.