Новини ООС: російські окупанти обстріляли з гранатометів позиції ЗСУ
15 січня на Донбасі було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню з боку російських окупантів.
Про це повідомляє пресцентр ООС.
Так, поблизу населених пунктів Талаківка та Гнутове збройні формування РФ кілька разів відкривали вогонь у бік українських позицій з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.
Також неподалік від Південного бойовики вели вогонь з підствольного гранатомета, великокаліберного кулемета і стрілецької зброї.
“Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає”, – зазначили у штабі.
Нагадаємо, 14 січня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.