Обговорили “зернову угоду” та питання, пов’язані з НАТО: Байден та Ердоган провели зустріч на саміті G20
“Президент Ердоган зустрівся з президентом США Байденом на саміті лідерів G20 на Балі. Міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу, міністр казначейства та фінансів Нуреддін Небаті та міністр національної оборони Хулусі Акар також взяли участь у зустрічі”, – йдеться у повідомленні директорату з комунікацій адміністрації президента Туреччини.
У Білому домі зазначили, що Байден висловив співчуття Ердогану та народу Туреччини у зв’язку з терактом у Стамбулі та підтримку союзника по НАТО. Він запевнив, що підтримає заявку Туреччини на закупівлю літаків F-16.
“Президент Байден висловив вдячність президенту Ердогану за його зусилля щодо відновлення Чорноморської зернової ініціативи, яка, як вони обидва висловили згоду, має вирішальне значення для покращення глобальної продовольчої безпеки на тлі російської війни, і що Ініціатива має тривати”, – повідомили у Вашингтоні.
Також йшлося про продовження тісної координації з питань НАТО, про питання регіонального та глобального значення.
Байден також нагадав, що Туреччина відіграє важливу роль у тому, щоб Швеція приєдналася до НАТО.
Нагадаємо, що на саміті G20 виступив і президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден. Він заявив, що США не вестимуть будь-яких переговорів з Росією без участі в них України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.