Обшуки у Довженко-Центрі не є випадковістю — ексголова Держкіно
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3006048969445437&set=pb.100001210912022.-2207520000..&type=3&theater
Увага силовиків до Національного центру Олександра Довженка є невипадковою й може бути пов’язана з позицією генерального директора центру Івана Козленка, який не публічно не погоджувався з культурною політикою чинної влади.
Про це в ефірі “Прямого” сказав колишній голова Держкіно України Пилип Іллєнко.
“Я впевнений, що увага силовиків до Центру Довженка не є випадковістю. Директор Центру зайняв публічну і безкомпромісну позицію, дозволяв собі критикувати представників влади, які очолюють культурну політику України. Він неодноразово говорив, що їхні дії завдають шкоду культурі, зокрема кіно і Центру Довженка.
Сьогодні Іван Козленко (директор Центру – ред.) написав заяву про звільнення, оскільки не хоче знищувати те, що стільки років будував. Я знаю Івана Васильовича як одного з найефективніших культурних менеджерів. Він продемонстрував, як зубожіле, доведене майже до знищення державне підприємство можна перетворити на процвітаючу й цікаву культурну інституцію”, – сказав Іллєнко.
Детальніше дивіться у відео:
Нагадаємо, у Національному центрі Олександра Довженка співробітники Нацполіції та СБУ проводять обшук.
До того стало відомо, що через рішення уряду Держкіно, Центр Довженка та Український культурний фонд залишились без фінансування.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.