ОБСЄ зафіксувала розміщення важкого озброєння бойовиків під Луганськом
Безпілотник СММ ОБСЄ дальнього радіуса дії 13 грудня зафіксував дві буксирувані гаубиці (2A36 “Гіацинт-Б”, 152 мм) поблизу населеного пункту Нове на захід від Луганська.
Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає прес-центр Об’єднаних сил.
“За даними звіту СММ ОБСЄ від 15.12.2018 року, моніторинг відведення озброєння, передбачений Меморандумом, а також Комплексом заходів і Доповненням до нього, засвідчують, що озброєння та військова техніка з боку найманців збройних формувань РФ розміщуються з порушенням ліній відведення важкого озброєння”, – йдеться у повідомленні.
“Такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань РФ вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей, взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій ТКГ щодо відведення озброєння та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту”, – підкреслює українська сторона СЦКК.
Нагадаємо, раніше на вулиці Авдіївській у Київському районі окупованого Донецька Спостерігачі СММ ОБСЄ виявили 4 невибухлі боєприпаси, що застрягли у землі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.