Новини

ОБСЄ зафіксувала розміщення важкого озброєння бойовиків під Луганськом

ОБСЄ зафіксувала розміщення важкого озброєння бойовиків під Луганськом

Безпілотник СММ ОБСЄ дальнього радіуса дії 13 грудня зафіксував дві буксирувані гаубиці (2A36 “Гіацинт-Б”, 152 мм) поблизу населеного пункту Нове на захід від Луганська.

Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає прес-центр Об’єднаних сил.

“За даними звіту СММ ОБСЄ від 15.12.2018 року, моніторинг відведення озброєння, передбачений Меморандумом, а також Комплексом заходів і Доповненням до нього, засвідчують, що озброєння та військова техніка з боку найманців збройних формувань РФ розміщуються з порушенням ліній відведення важкого озброєння”, – йдеться у повідомленні.

“Такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань РФ вкотре демонструють стійке небажання дотримуватись Мінських домовленостей, взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій ТКГ щодо відведення озброєння та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту”, – підкреслює українська сторона СЦКК.

Нагадаємо, раніше на вулиці Авдіївській у Київському районі окупованого Донецька Спостерігачі СММ ОБСЄ виявили 4 невибухлі боєприпаси, що застрягли у землі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.