Очільниця МОЗ Скалецька проведе два тижні з евакуйованими з Китаю українцями
Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
“Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни”, – написала Скалецька.
За її словами, у МОЗ підготували безпечні умови перебування в обсервації, врахувавши всі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію своїх громадян з Китаю.
“Те, що відбувалося сьогодні, та паніка і несприйняття, негатив та агресія дуже мене вразили. Ще більше вони вразили людей, евакуйованих з Китаю. Тому прошу вас висловити їм слова підтримки і подяки за те, що вони погодились провести в ізоляції два тижні задля безпеки нас усіх. Сподіваюсь, що моя персональна поведінка сприятиме втихомиренню ситуації та примиренню”, – додала Скалецька.
Також вона подякувала тим, хто працював над евакуацією та особливо – екіпажу літака, медикам і всій команді супроводу.
Нагадаємо, колона з евакуйованими українцями заїхала на територію медичного центру у Нових Санжарах.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРОКОМЕНТУВАВ СИТУАЦІЮ З ЛІТАКОМ З КИТАЮ: “БАКТЕРІОЛОГІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ НЕМАЄ”
До того літак близько години кружляв у небі над Харковом.
У зв’язку з поширенням інформації про те, що евакуйованих українців із Уханя можуть розмістити у медичному центрі внутрішніх військ МВС “Нові Санжари”, місцеві жителі перекрили дорогу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.