Офіс президента не може налагодити навіть власну комунікацію, але хоче “реорганізувати” ЗМІ – Яхно
Офіс президента України не може налагодити власну комунікацію, але хоче “реорганізувати” засоби масової інформації.
Про це в ефірі “Прямого” заявила політичний блогер Олена Яхно.
“Звичайно, з комунікаціями дивовижна річ. Зараз, як ви знаєте, готують законопроєкт, який повинен регулювати діяльність ЗМІ. Тобто, Офіс президента не може налагодити свою комунікацію, в них постійно йдуть якісь комунікаційні ляпи безперервно… Буквально в суботу, коли зустрічав президент тіла наших загиблих з Ірану, Богдан зробив такий пост “Нудьга”. Тобто, такі ляпи – вони весь час йдуть. І ці люди беруться щось там реорганізовувати в українських ЗМІ”, – заявила вона.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.