Окупанти на Донбасі зазнали значних втрат: троє бойовиків знищено
Протягом 17 березня, у зоні бойових дій на Донбасі бойовики десять разів порушили перемир’я, зокрема використовуючи заборонене Мінськими угодами озброєння та обстріляли сім населених пунктів. Внаслідок обстрілів загинув один український захисник, ще двоє дістали поранення.
Про це повідомляє прес-центр ООС.
Зазначається, що бойовики обстріляли Водяне, Новотошківське, Кримське, Новолуганське, Луганське, Золоте-4, Мар’їнку.
На всі обстріли противника Об’єднані сили дали адекватну відповідь, знищивши при цьому трьох та поранивши чотирьох окупантів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.