Суспільство

Окупанти на Донбасі зазнали значних втрат: троє бойовиків знищено

Окупанти на Донбасі зазнали значних втрат: троє бойовиків знищено

Протягом 17 березня, у зоні бойових дій на Донбасі бойовики десять разів порушили перемир’я, зокрема використовуючи заборонене Мінськими угодами озброєння та обстріляли сім населених пунктів. Внаслідок обстрілів загинув один український захисник, ще двоє дістали поранення. 

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Зазначається, що бойовики обстріляли Водяне, Новотошківське, Кримське, Новолуганське, Луганське, Золоте-4, Мар’їнку.

На всі обстріли противника Об’єднані сили дали адекватну відповідь, знищивши при цьому трьох та поранивши чотирьох окупантів.

Нагадаємо, 16 березня російські окупаційні війська два рази обстріляли позиції підрозділів Об’єднаних сил, використовуючи при цьому озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.