Війна

Окупанти готують масштабний наступ на Донбасі – ISW

Окупанти готують масштабний наступ на Донбасі – ISW

Фото: Reuters

Російські окупанти, ймовірно, після “оперативної паузи” почнуть масштабний наступ уздовж лінії Слов’янськ-Сіверськ-Бахмут. Однак немає ознак того, як скоро цей наступ почнеться і де саме буде зосереджено.

Про це йдеться у данних Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики повідомляють, що окупанти почали наступати за 8 км від Сіверська на Верхньокам’янське.

У Генштабі раніше заявляли, що атаки ворога в цьому районі відбиті. Водночас російські найманці писали, що нібито встановили “оперативний контроль” у Сіверську.

Інститут вивчення війни не зміг самостійно перевірити твердження РФ.

Крім того, українська армія дала вогневу відповідь російським військовим, які штурмували населені пункти на південний схід від Бахмута. Бої велися у 20 км від міста.

Армія РФ відновила наступальні операції на північний схід від Авдіївки, ймовірно, намагаючись обійти українські укріплення в цьому районі, пояснюють експерти.

Разом з тим українські сили зупинили просування росіян в Кам’янці, приблизно в 6 км на північний схід від Авдіївки, після того, як раніше в той же день російські війська нібито частково домоглися успіху в цьому районі.

Сили оборони України протягом 13 липня відбили штурми російських військ на Харківському, Слов’янському та Бахмутському напрямках.

Нагадаємо, що штурмовики Збройних сил України завдали удару по складу боєприпасів і скупченню окупантів в районі Новопетрівки Херсонської області.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.