Окупанти повністю контролюють агрегатний завод у Вовчанську – ISW
Російські окупаційні війська, ймовірно, захопили весь Вовчанський агрегатний завод.
Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).
У звіті йдеться, що геолокаційні кадри, опубліковані 28 липня, показують, як українські війська завдають удару безпілотником по великій купі боєприпасів у східній частині Вовчанського агрегатного заводу.
Аналітики Інституту переконані, що це свідчить про те, що російські війська, ймовірно, повністю захопили завод. Однак невідомо, коли саме це сталося.
Зі свого боку, сьогодні вранці ОТУ “Харків” повідомило про оперативну ситуацію на півночі Харківщини.
Зокрема, у звіті йдеться, що у Вовчанську ворог в районі агрегатного заводу здійснює постачання медикаментів та харчових продуктів за допомогою БпЛА. Про повне захоплення заводу окупантами вони не повідомляють.
Нагадаємо, Сили оборони заблокували до 400 російських військових на хімічному заводі в центрі Вовчанська на Харківщині, і станом на 17 червня 30 з них уже здалися в полон після того, як неодноразові спроби врятувати їх провалилися.
Як повідомлялося, російські окупаційні війська, ймовірно, намагаються розвинути наступ у напрямку Покровська, Мирнограда і Селидового, щоб підійти до життєво важливої траси на Костянтинівку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.