Війна

Окупанти продовжують залишати Херсонщину, при цьому грабуючи місцевих – Генштаб

Окупанти продовжують залишати Херсонщину, при цьому грабуючи місцевих – Генштаб

фото: сайт Херсонської міськради

Окремі підрозділи російсько-окупаційних військ продовжують залишати тимчасово окуповану територію Херсонської області. При цьому, почастішали випадки мародерства та грабежів місцевих жителів.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

За даними штабу, росіяни повністю залишили населені пункти Чарівне та Чкалове, а з Берислава евакуйовано офіцерів та медперсонал.

Також збільшилася кількість випадків мародерства та протиправних дій у Херсоні. Окупанти вилучають у місцевого населення машини та намагаються виїхати з міста за допомогою паромної переправи в районі Антонівського мосту.

На тимчасово окупованій території Запорізької області продовжується практика розміщення підрозділів рф в приміщеннях навчальних закладів. При цьому навчання дітей там триває.

До слова, за даними американської розвідки, українські військові можуть до кінця листопада можуть просунутися на Донбасі та, можливо, звільнити Херсон до того, як погода змусить обидві армії зробити паузу та перегрупуватись.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.