Новини

Окупанти відступили від столиці, щоб продовжити наступ на сході й півдні України – Зеленський

Окупанти відступили від столиці, щоб продовжити наступ на сході й півдні України – Зеленський

Російська Федерація відступила від Київської області, оскільки не змогла боротися з українською армією. Однак, країна-окупант планує зосередити війну на сході й півдні.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для турецького каналу Habertürk.

“Вони відійшли тому що у нас потужна армія, або вони відійшли тому що це зміна тактики? Ми вважаємо, що це і перше, і друге. Перше – вони не витримали, не змогли тиснути на нас більше. А друге, вони дійсно розраховують битися за Донбас, за тимчасово окупований схід України й будуть бої на півдні”, – заявив президента.