Окупанти відступили від столиці, щоб продовжити наступ на сході й півдні України – Зеленський
Російська Федерація відступила від Київської області, оскільки не змогла боротися з українською армією. Однак, країна-окупант планує зосередити війну на сході й півдні.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для турецького каналу Habertürk.
“Вони відійшли тому що у нас потужна армія, або вони відійшли тому що це зміна тактики? Ми вважаємо, що це і перше, і друге. Перше – вони не витримали, не змогли тиснути на нас більше. А друге, вони дійсно розраховують битися за Донбас, за тимчасово окупований схід України й будуть бої на півдні”, – заявив президента.
24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.