Окупанти випустили по Україні 55 ракет, з них 45 збила ППО – Генштаб
Ілюстративне фото
Внаслідок ранкового масованого обстрілу є постраждалі цивільні. Дронами та ракетами окупанти пошкодили 18 об’єктів, більшість із яких — енергетичні. Також частина залізниці була знеструмлена й на колії довелося вивести резервні теплотяги.
У Генштабі поінформували, що авіація Сил оборони протягом доби завдала по ворогу 14 ударів. Зокрема по районах зосередження озброєння та військової техніки, по взводному опорному пункту, а також позиції комплексу протиповітряної оборони противника.
Також українські підрозділи протиповітряної оборони збили 2 гелікоптери (Ка-52, відомий як «Алігатор», та Мі-8) і 2 ворожі безпілотники.
А підрозділи ракетних військ і артилерії ЗСУ уразили пункт управління, два райони зосередження живої сили, озброєння і військової техніки та інші важливі військові об’єкти російських окупантів.
Нагадаємо, що 31 жовтня Росія завдала чергового масованого удару критичній інфраструктурі України. Так, ворог завдав по Харкову та Чугуївському району ракетних ударів. Ймовірно, окупанти запустили з Бєлгорода ракетами С-300.
Окрім того, російські війська атакували один з об’єктів критичної інфраструктури Черкаської області.
Також російські війська завдали ударів по Києву та області.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.