Новини

Олімпіада-2020: У Токіо прибув головний символ змагання

Олімпіада-2020: У Токіо прибув головний символ змагання

До японської столиці Токіо прибув головний символ Олімпійський ігор, так звані “олімпійські кільця”.

Про це повідомляє “Репортер”.

Висота сталевої конструкції складає понад 15 метрів, а довжина – 32,5 метри. Товщина кілець майже два метри. Загальна вага – 69 тонн.

Церемонія відкриття кілець відбудеться 24 січня. Завдяки вмонтованим світлодіодам вони змінюватимуть забарвлення в залежності від часу доби. Вдень вони будуть різнокольорові, а вночі — білими. Символ Олімпіади пробуде в Токійській гавані до 9 серпня, аж поки його не змінить символ Паралімпійських ігор — три мазки пензля, червоного, синього і зеленого кольорів.

Нагадаємо, у Токіо відкрили п’ятиповерховий Національний стадіон, який прийматиме Олімпійські ігри 2020 року.

Раніше виконавчий комітет Всесвітньої антидопінгової агенції(WADA) прийняв рішення позбавити Росію на чотири роки права брати участь у великих міжнародних змаганнях, включаючи олімпіади та чемпіонати світу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.