Оман, куди літав Зеленський, є одним з найбрудніших офшорів – експерт
Оман, куди літав після Нового року президент України Володимир Зеленський, є одним з найвідоміших і найбрудніших світових офшорів.
Про це у ефірі “Прямого” заявив експерт Міжнародного інституту демократій, учасник АТО Євген Дикий.
“Є факти, які незаперечні. Президент поїхав відпочивати у Буковель. І це було оголошено офіційно – країна бачить, що президент відпочиває в Україні.
Країна не бачить, що за час відпочинку у Буковелі Зеленський мав, за моєю інформацією, шестигодинну зустріч з Ігорем Коломойським. І от після цієї шестигодинної зустрічі з Коломойським. Після цього на другйи ранок президент таємно виїжджає з Буковеля і таємно вилітає в Оман. В одну з десяти найбільш брудних юрисдикцій з точки зору банківського права. Оман входить у топ-10 найбільш брудних офшорів. Це така країна-пралка, де відмиваються брудні гроші. Це оцінка світової банківської спільноти”, – заявив Дикий.
Як свідчать данні соцдослідження, лише 12% українців повірили, що візит президента України Володимира Зеленського в Оман був робочим.
Нагадаємо, депутат від “ЄС” Олексій Гончаренко звернувся до НАЗК щодо корупційного правопорушення Зеленським через незадекларований відпочинок в Омані.
Народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол заявила, щопрезидент Володимир Зеленський їздив в Оман для того, щоб знайти покупців на українську землю.
Раніше народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко в ефірі “Прямого” говорив, що в українського суспільства є багато запитань до того, що Зеленський робив в Омані, і чому так довго не підтверджував версію, що літак компанії “МАУ” збила іранська ракета.
Крім того, джерела у Офісі президента підтвердили зустріч Зеленського з Сурковим у Омані.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.