Омелян прокоментував можливе відновлення сполучення з окупованим Кримом
Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян, коментуючи поширену засобами масової інформації новину про можливе відновлення пасажирського сполучення з окупованим Кримом, заявив, що жодних підстав для тривоги немає.
Про це він заявив в ефірі “Прямого”.
“У випадку цієї заяви, вона можливо була просто не зовсім чітко сформульована, і вже окремі засоби масової інформації підхопили це в ключі, що відновлюється пасажирське сполучення з Кримом. Криклій чітко роз’яснив, що йдеться просто про захист нормального сполучення українських ЗМІ до лінії зіткнення, до КПВВ, які будуть будуватися і жодних підстав для тривоги немає”, – сказав Омелян.
Зазначимо, що в інтерв’ю “Радіо Свобода”, відповідаючи на запитання ведучої про те, чи з’являться біля КПВВ на адмінмежі з Кримом автостанці і чи стануть можливими легальні перевезення пасажирів до і з адмінмежі з Кримом, Владислав Криклій повідомив, що на адмінмежі з анексованим Росією Кримом запустять легальні пасажирські перевезення.
Низка ЗМІ подали цю інформацію як заяву міністра про те, що між Україною та окупованим Кримом відновлять пасажирські перевезення.
Пізніше Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook написав, що його заяву перекрутили.
“За дорученням Президента України триває будівництво КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”. Поряд з КПВВ облаштовують станції, з яких українські перевізники будуть перевозити пасажирів територією України, повторю — українські перевізники виключно по Україні. Не йдеться про відновлення будь-яких рейсів до/з окупованого Криму”, — уточнив він.
Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко, відповідаючи на запитання представників українських ЗМІ, чи поверне Росія Україні Крим, заявив, що вважає це за можливе в доступному для огляду майбутньому.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.