Павла Гриба у російській в’язниці постійно катують – батько політв’язня

Павла Гриба у російській в’язниці постійно катують – батько політв’язня

Фото Маргарити Стецюк

Українського політв’язня Павла Гриба постійно катують у російській в’язниці.

Про це “Прямому” повідомив батько політв’язня Ігор Гриб.

“Інформація про катування з’явилась близько місяція тому. До цього він боявся розповідати. Він про це заявив на судовому засіданні. Судові засідання наближаються кінця, можливо, що наступного тижня Павлу можуть винести вирок”, – сказав батько.

“Павло постійно скаржиться на біль у лівій половині тіла, в нього трусяться руки. Одне око не бачить. Йому терміново потрібне лікування, але на це ніхто не реагує”, – додав він.

Нагадаємо, в українського політв’язня Павла Гриба різко погіршився стан здоров’я через його хворобу. З зали суду його забрала швидка. Суд вирішив перенести засідання на 21 грудня.

Після захоплення Росією в полон українських моряків судовий процес у Росії над українцемПавлом Грибом “почали гнати”.

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку з продовженням ще на півроку тримання під вартою для українця Павла Гриба.

7 листопада Північно-Кавказький окружний військовий суд продовжив ще на півроку тримання під вартою для українця Павла Гриба.

Раніше стало відомо, що Північнокавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону (Росія) знову почне розгляд справи українського політв’язня Павла Гриба, якого звинувачують в тероризмі.

5 жовтня стало відомо, що бранець Кремля Павло Гриб буде переведений до слідчого ізолятора міста Краснодар (Росія) для проведення повторних слідчих дій.

Адвокат Павла Гриба Марина Дубровіна в інтерв’ю “Прямому” заявила про те, що здоров’я українського політв’язня у не найкращому стані.

23 липня 2018 року в 11.00 в Північно-Кавказькому окружному військовому суді міста Ростов-на-Дону розпочалося перше судове засідання по суті справи Павла Гриба.

У липні Павло повідомив адвокату, що під час того, як його етапували до СІЗО Ростова-на-Дону з Краснодара, він був жорстко побитий співкамерниками.

19-річний Павло Гриб 24 серпня поїхав у Гомель, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався тільки у соцмережах. Після цього зв’язок з українцем перервався. Через кілька днів стало відомо, що він знаходиться у СІЗО Краснодара, українцеві інкримінують тероризм.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.