Новини

Пенсіонерка, яка на очах в дітей вбивала собак, отримала 5 років в’язниці

Пенсіонерка, яка на очах в дітей вбивала собак, отримала 5 років в’язниці

На Дніпропетровщині винесено вирок пенсіонерці, яка на очах у дітей вбивала безпритульних собак.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Відзначається, що вироком Софіївського районного суду Дніпропетровської області 60-річну громадянку визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.299 КК України (жорстоке поводження з тваринами).

Трагедія розігралася в серпні 2018 року в селі Девладове Софіївського району.

За даними правоохоронців, вказана громадянка помістила безпритульного собаку в поліетиленовий мішок та, не реагуючи на прохання дітей та дорослих припинити злочинні дії, завдала не менше 5 ударів мішком об бетонне покриття дороги, спричинивши тварині несумісні з життям тілесні ушкодження, після чого викинула її у яму зі сміттям.

Через кілька днів обвинувачена повторно скоїла умисний злочин відносно ще одного безпритульного собаки, побивши його до смерті лопатою.

Зазначається, що підсудна визнала свою вину повністю.

Суд призначив жінці покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Однак на підставі ст.75 КК України її звільнили від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним строком на 3 роки.

У Харківській області правоохоронці попередили замовне вбивство фермера і затримали організатора злочину.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.