Передзвін на честь героя: у Чернівцях вшанували пам’ять медика Владислава Трепка, який загинув під Дебальцевим
У Чернівцях вшанували пам’ять медика Владислава Трепка, який п’ять років тому загинув під Дебальцево.
Про це йдеться у сюжеті “Прямого”.
Владислав Трепка був лікарем-інтерном, коли його викликали до військкомату і направили у зону АТО, саме на фронті він почав оперувати.
Загинув медик від снаряду “гради”, яким бойовики поцілили у санітарний автомобіль. Владислава посмертно нагородили орденами Святого Пантелеймона та Богдана Хмельницького.
Його покликали, він був у відпустці, хлопці покликали його, сказали Влад там готується наступ, і ми без тебе сумніваємось, бо ти наш рятівник, ти наш ангел-охоронець”, – розповідає батько загиблого.
“Цей подзвін нагадує кожному з нас, що ми не маємо забувати ніколи, яку ціну складено за нашу з вами свободу, за нашу з вами державність”, – наголошує волонтерка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.