Стрічка новин

Передзвін на честь героя: у Чернівцях вшанували пам’ять медика Владислава Трепка, який загинув під Дебальцевим

Передзвін на честь героя: у Чернівцях вшанували пам’ять медика Владислава Трепка, який загинув під Дебальцевим

У Чернівцях вшанували пам’ять медика Владислава Трепка, який п’ять років тому загинув під Дебальцево.

Про це йдеться у сюжеті “Прямого”.

Владислав Трепка був лікарем-інтерном, коли його викликали до військкомату і направили у зону АТО, саме на фронті він почав оперувати.

Загинув медик від снаряду “гради”, яким бойовики поцілили у санітарний автомобіль. Владислава посмертно нагородили орденами Святого Пантелеймона та Богдана Хмельницького.

Його покликали, він був у відпустці, хлопці покликали його, сказали Влад там готується наступ, і ми без тебе сумніваємось, бо ти наш рятівник, ти наш ангел-охоронець”, – розповідає батько загиблого.

“Цей подзвін нагадує кожному з нас, що ми не маємо забувати ніколи, яку ціну складено за нашу з вами свободу, за нашу з вами державність”, – наголошує волонтерка.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння звання Героя України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” полковникам Денису Волочаєву та Дмитру Каплунову (посмертно).

Також, загиблому на Донбасі рік тому старшому солдату Андрію Волосу було посмертно присвоєно звання “Герой України” з удостоєнням ордена “Золота Зірка”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.