Стрічка новин

Перший рік президентства Зеленського – це були танці на граблях – Рева

Перший рік президентства Зеленського – це були танці на граблях – Рева

Перший рік президентства Володимира Зеленського – були танці на граблях.

Про це в ефірі “Прямого” сказав міністр соціальної політики 2014-2019рр Андрій Рева.

“Весь перший рік президенства Зеленського — це були танці на граблях, і якщо ви пам’ятаєте під час інавгурації у травні минулого року президент зеленський сказав: “Я все життя займався тим, що веселив людей і я зроблю все щоб українці більше не плакали”. Коли закінчилась ця інаугураційна промова, Андрій Парубій сказав: “Буде весело!” І от цілий рік ми спостерігаємо як у нас “весело” в країні”,- сказав Рева.

“Вперше за 20 років бюджет на соціальні програми було скорочено на 20 міліардів гривень, вперше в бюджеті-2020 не буде закладних коштів на індексацію пенсій з 1 березня 2020 року… З 1 травня найбідніші люди будуть платити при незмінних тарифах і незмінній пенсії додаткові 100 гривень за комунальні послуги навіть при призначенні субсидій”, – резюмував політик.

Нагадаємо, що раніше народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Микола Княжицький заявив, що падіння економіки, розвал міжнародної проукраїнської коаліції та загострення на фронті є наслідком безвідповідальної політики Володимира Зеленського і його команди.

Також голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що за майже рік президентства Володимир Зеленський не виконав свої ключові передвиборчі обіцянки.

Читайте також: За рік перебування Зеленського на посаді президента вдалося майже все чого так хотів Кремль – Смолій.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.