“Перший сніг”: з ранку в Києві вже сталось 300 ДТП
Через погіршення погодних умов з ранку у столиці вже сталось близько 300 дорожньо-транспортних пригод.
Про це в ексклюзивному коментарі “Прямому” розповів перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
“На даний момент по місту Києву ми маємо близько 300 ДТП. Це починаючи з ранку і це досить велика кількість. Спостерігаємо, підвищений рівень кількості дорожньо-транспортних пригод у зв’язку з даною погодною ситуацією, але всі служби, як я вже зазначив, працюють, наслідки ліквідовуються”, – повідомив Білошицький.
Також поліцейський наголосив на необхідності негайно змінити літню гуму на зимову, а якщо цього не було зроблено, то утриматись від кермування транспортним засобом на час погіршення погодних умов.
Нагадаємо, сьогодні вранці на Гостомельському шосе під Києвом сталась масштабна ДТП за участі кількох автомобілів.
Як повідомляв раніше “Прямий”, протягом 2018 року в Україні на дорогах сталося понад 122 тисячі аварій, з них майже 20 тисяч – з постраждалими.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.