Під Харковом школярку, яка кілька днів тому зникла з дому, знайшли мертвою
Неймовірне по своїй жорстокості вбивство сталося 2 листопада в селищі Бабаї, під Харковом, розповідає кореспондент “Прямого”.
П’ятнадцятирічна Аліса Онищук ранком 2 листопада відправилася на навчання в місто, в коледж архітектури і дизайну. Її шлях до залізничної станції пролягав через лісосмугу. Через кілька годин мама Аліси – Віка, йшла тією ж стежкою і помітила в кущах кросівок доньки. Матір спробувала зателефонувати, але мобільний Аліси мовчав. Жінка відправилась в коледж, там сказали, що студенки на заняттях не було. Увечері в п’ятницю увесь особовий склад поліції Харківського району був піднятий на пошуки дівчинки. 3 листопада, опівдні, тіло Аліси Онищук було знайдене в посадці. За висновкми судмед експертів, дівчинку згвалтували, причиною смерті стала асфіксія. Окрім того, наплічник дитини, де знаходились документи та особисті речі теж зник.
Кримінальне провадження відкрите за трьома статтями Кримінального Кодексу України – , ч. 1ст. 115, ч.2 ст.153, ч. 4 ст. 187. Максимальне покарання – 15 років в’язниці, розповідає Вікторія Зінов’єва, прес-офіцер відділення поліції харківського району.
Фоторобот вірогідного злочинця активно розповсюджують і харків’яни в соцмережах, і правоохоронці . Також поліція звернулась до усіх водіїв, які їхали в п’ятницю в період з 06:00 до 10:00 в районі пішохідного моста “Покотилівка”, переглянути записи відеореєстраторів. Розслідування резонансного злочину на контролі у керівництва Нацполіціїї України.
Зараз в місті працює засупник міністра МВС В’ячеслав Аброськін, який зібрав на нараду начальника Департаменту карного розшуку НПУ Сергія Тіхонова, начальника ГУНП в Харківській області Олега Бехк, працівників карного розшуку, слідчого управління і наголосив, що розслідування треба посилити.
“Цей зухвалий злочин має бути розкрито і особа, яка вчинила його, повинна відповісти за це перед законом. Ми вдячні будь-якій підтримці громадськості, жителів райцентру, волонтерів, небайдужих громадян, – заявив перший заступник голови Нацполіції. – Кожного дня ми будемо заслуховувати результати і коригувати напрямки нашої роботи, щоб найшвидше вийти на слід зловмисника”. За словами Абрськіна , правоохоронці мають зібрати свідчення у 9 тисяч мешканців.
Тим часом дівчинку вже поховали у Богодухові.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.