Під Офісом президента відбувається акція протесту: фото та подробиці
Близько двох сотень людей, серед яких родичі загиблих Героїв Небесної Сотні, учасники Майдану, а також небайдужі, прийшли під Офіс президента закликати керівництво країни покарати винних у злочинах Революції Гідності.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.
Родичі прийшли під Офіс президента з плакатами “Коли будуть покарані вбивці мого сина?”, “Коли будуть покарані винні у вбивствах на Майдані?” та ін.
Нагадаємо, що охорона президента України Володимира Зеленського не пропускала родичів загиблих Героїв Небесної Сотні покласти квіти.
Також, сьогодні пам’ять загиблих активістів наодинці вшанували Володимир Зеленський з дружиною.
МАЄМО ПАМ’ЯТАТИ, ЯКУ ВИСОКУ ЦІНУ ЗАПЛАЧЕНО ЗА ПЕРЕМОГУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ – ПОРОШЕНКО
ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ: ШОСТІ РОКОВИНИ
Також слідкуйте за “Прямим” в Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.