Новини

Підприємці у 2018 році сплатили до місцевих бюджетів на 25% більше податків

Підприємці у 2018 році сплатили до місцевих бюджетів на 25% більше податків

Протягом січня-серпня 2018 року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів 19 млрд грн єдиного податку, що на 25% більше ніж у відповідний період минулого року.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Переважну більшість сплаченого податку забезпечили фізичні особи-підприємці – 13,5 млрд грн. Це на 28,3%, або майже на 3 млрд грн. перевищує відповідний показник 2017 року.

Юридичні особи-підприємці сплатили за цей період 5,5 млрд грн, що на 17%, або на 0,8 млрд грн більше січня-серпня 2017 року.

Із загальної суми єдиного податку 3,1 млрд грн було сплачено платниками у серпні 2018 року. Динаміка зростання порівняно з серпнем минулого року – додатково 0,6 млрд грн. З цієї суми фізичними особами спрямовано 2,3 млрд грн., юридичними – 0,8 млрд грн.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевих бюджетів, а отже платники, які його сплачують, спрямовують кошти на розвиток свого регіону, забезпечуючи цим вчасне фінансування органами місцевого самоврядування регіональних програм та виконання зобов’язань місцевої влади перед своїми мешканцями.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про нову модель оподаткування легкових авто у першому читанні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.