Після відведення військ і “миру в очах Путіна” Зеленський раптово заявив, що не дозволив би Росії окупувати Крим
Фото: Reuters
Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія не окупувала б Крим, якби у 2014 році, президентом був він.
Про це він заявив в інтерв’ю американському виданню Axios, передає пресслужба Офісу глави держави.
“Якби я тоді був президентом, ми б там всі померли в Криму, але ми б туди “зелених чоловічків” не пустили”, – заявив Зеленський.
За його словами, коли він приїхав на першу зустріч нормандського формату, то партнери йому сказали, що питання Криму не піднімається.
“Тоді я запитав партнерів і Росію: “Назвіть ту площадку, де є адженда говорити про Крим. Чи ви хочете сказати, що ми повинні поставити хрест на Криму і не згадувати, що це наша територія? Я як новий президент цього не можу собі дозволити. Не хочу. І я це ніколи не прийму”, – сказав президент.
Читайте також: Невігластво, цинізм і брехливість. Про що свідчить велике інтерв’ю Зеленському на телеканалі HBO.
“ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, ЧОМУ МИ ДОСІ НЕ В НАТО?” — ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИСУНУВ ПРЕТЕНЗІЇ БАЙДЕНУ
Також Володимир Зеленський виключив можливість відновлення Україною ядерного статусу.
Крім того, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не є рівноправним партнером для країн Європейського союзу та світу. Це підтверджує ситуація з отриманням вакцини від коронавірусу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.