Після втручання нардепа журналіста російського телеканалу “Дождь” пустили в Україну
Журналісту російського каналу “Дождь” Олексію Коростильову дали дозвіл на в’їзд в Україну після майже 10 годин очікування в аеропорту.
Про це повідомив сам журналіст у коментарі Громадському.
“Я ніяк перед Україною особисто не завинив, але не сказати, що і останні події з Бабченком і цими розстрільними списками могли якось вплинути на рішення прикордонників, я теж не можу”, – говорить Коростильов.
Відомо, що журналіста Коростильова пустили після того, як народний депутат від Блоку Петра Порошенко Мустафа Найєм написав звернення голові прикордонного пункту аеропорту.
“Я гарантую його мету перебування у Києві з 2 по 6 липня 2018 року і забезпечую його виїзд з країни після закінчення курсу журналістських розслідувань OPEN Media Hub”, – написав Наєм.
Нагадаємо, у аеропорту “Бориспіль” в Україну не впустили журналіста російського телеканалу “Дождь” Олексія Коростильова на тренінг OPEN Media Hub (спільний проект Євросоюзу і Thomson Foundation).
Згідно з документом, українські прикордонники відмовили росіянину у візиті через неможливість підтвердження мети поїздки в Україну (відсутність запрошення від організаторів тренінгу), а також відсутність достатньої кількості грошей – з розрахунку 50 доларів на кожен день перебування.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.