Після Залужного Київ та Кличко – наступна ціль Банкової
фото: facebook В.Кличка
Джерело: Facebook-сторінка автора
Завтра – річниця Визвольної війни України проти росії. Після двох важких років страждань та боротьби українців, влада зайнята трошки іншим – зачисткою політичних конкурентів.
Спочатку Залужний, який дуже дратував офіс рівнем довіри людей, вищим за президентський. Зараз Кличко, який не дає спокою Банковій. Залужного зняли. А проти Кличка вчора запустили в парламенті комісію. Деякі депутати назвали її “ТСК проти Києва”. Бо задача номінального органу – наздоганяти представників громади. Навіщо? Бо вони – не є представниками Офісу.
А в Офісу задача проста: поки немає жодних виборів – наздогнати усіх вибраних. Або політичних конкурентів. Навіть потенційних.
Після Залужного Київ та Кличко – наступна ціль Банкової.
Офіс почав обплутувати столицю бюрократичними мотузками ще до початку вторгнення. Керівників районів міста підпорядкували ОП. З вторгненням поставили наглядати за містом ще одного від Офісу – керівника військової адміністрації.
Після позбавлення можливості керування, громаду позбавили коштів – “привіт” військовий ПДФО!
Наразі це була вся “турбота” центральної влади щодо столиці.
Вчора додалася ще одна. Спробують зняти Кличка.
Нікого притомного на роль голови комісії не знайшли. Поставили людину “на гачку”, яка буде готова на все.
Наздоганятиме Кличка фігурант справи про зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, народний депутат від “Слуги народу” Віталій Безгін. Йому наразі загрожує до 10 років тюрми. Або ні, якщо правильно керуватиме ТСК.
Безгін – це нова Безугла тільки для Кличка.
Безгін. Безугла. Безумство.
Як відомо, 22 лютого Верховна Рада підтримала створення тимчасової спеціальної комісії “з питань дослідження ефективності функціонування органів публічної влади Києва як столиці України під час воєнного стану”. Очолить комісію депутат від партії “Слуга народу” Віталій Безгін.
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що розраховує на ґрунтовну й результативну роботу нової ТСК, зазначивши, що столиця вже кілька років чекає на ухвалення народними депутатами важливих для неї законопроєктів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.