Плану з відновлення ОРДЛО після його повернення у склад України немає – Арахамія
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201740386148835&set=piaarp.1756314575&type=3&theater
В України немає коштів на відновлення окупованого Росіє Донбасу після його повернення у склад України.
Про це у інтерв’ю “Лівому берегу” заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.
“Пов’язаних витрат з реінтеграцією Донбасу – “мама не горюй”. Обчислюються, напевно, десятками мільярдів. У американського уряду була нездійснена ініціатива з реінтеграції Палестини з фондом в 50 млрд доларів на три роки. Я думаю, що у нас суми можуть бути вище”, – заначив Арахамія.
Втім, за його словами, питання про фінансування відновлення територій, які нині окуповані Росією передчасне.
“Коли повернемо контроль над територіями, тоді і треба буде шукати джерела фінансування.
І це абсолютно нормальна практика, бо ми йдемо вперед шляхом послідовного просування. Навіть якщо трапиться “Нормандія” (саміт Нормандської четвірки – ред.), нам в один день не скажуть: “Все, забирайте Донбас”. Переговорний процес буде довгим. Ми ж розуміємо, що у нас грошей на відновлення Донбасу немає. Десь доведеться брати”, – зазначив політик.
Арахамія переконаний, що провести політичні переговори з партнерами про фінансування Донбасу, якщо на столі немає реалістичного плану неможливо.
“Інакше ми ризикуємо перетвориться на інститут стратегічних досліджень, яких безліч. У нас буде велика і сильна група експертів, коли з’являться якісь намітки на рішення ситуації”, – додав лідер фракції “Слуга народу”.
Нагадаємо, за підсумками пресмарафону Володимира Зеленського, народний депутат Володимир Ар’єв заявив, що у нинішньогопрезидента немає розуміння подальших кроків щодо Донбасу.
Цю думку поділяє і ексдепутат Ігор Лапін.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.