Новини

Незрозуміла піар-акція: Шкіряк про погром нацдружинниками табору ромів у Києві

Незрозуміла піар-акція: Шкіряк про погром нацдружинниками табору ромів у Києві

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею “хуліганство” через те, що представники Нацдружин потрощили намети у таборі ромів у парку “Голосіївський” у Києві.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“Дивує, в чому була потреба влаштовувати такий перфоманс, оскільки співробітники Нацполіції напередодні були на місці цього поселення, переговорили з тимчасовими мешканцями і, наскільки мені відомо, вони звідти поїхали. Те, що відбувалось уже після того, як на мене, виглядає, як не зовсім зрозуміла піар-акція”, – вважає Шкіряк.

Він підтвердив, що Нацполіція відкрила кримінальне провадження за ст. 296 ККУ і наразі з’ясовуються всі обставини цієї події.

“Зараз можна сказати, що коли активісти прийшли туди, там вже нікого не було”, – наголосив він.

Нагадаємо, 21 квітня нацдружинники розібрали та спалили палатки з поселення ромів на Лисій горі – історичній місцевості в Голосіївському районі Києва. Роми стверджували, що “переконливими аргументами” нацдружининків, які 20 квітня спалили ромське поселення на Лисі горі у Києві, були ножі, каміння, бити і пістолети.

Як повідомляв “Прямий”, Національна поліція України створить робочу групу з захисту прав ромів, до складу якої ввійдуть представники місцевої влади, поліцейські та правозахисники.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.