Політв’язень Олег Федоров заразився коронавірусом у російському СІЗО
Фото: Pixabay
Кримський політв’язень Олег Федоров заразився COVID-19 під час етапування зі Сімферополя до Ростова-на-Дону.
Про це повідомили на сторінці “Кримська солідарність” у Facebook.
Так, фігурант “Другої бахчисарайської групи” Олег Федоров натепер перебуває в лікарні Новоросійська.
У місцевому слідчому ізоляторі зафіксували спалах коронавірусу серед політв’язнів. За словами дружини Федорова, “камера була тісна, спекотна, у ній не було зовсім нічого”. Жінці ледве вдалося передати чоловікові вентилятор.
Нагадаємо, 17 лютого Олега Федорова затримали працівники ФСБ за зв’язки з учасниками “Другої бахчисарайської групи”.
Раніше Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомляла про те, що політв’язень Бекіров, якого утримують у Росії, переніс мікроінсульт.
Також Людмила Денісова заявляла про те, що за політичними мотивами Росія переслідує майже сотню кримських татар.
Крім того, у МЗС України закликали посилити тиск на РФ для захисту прав людини в окупованому Криму.
До слова, під час сесії ПАРЄ у Страсбурзі прийняли резолюцію “Порушення прав людини, скоєні проти кримських татар в Криму”. Її положення жорстко регламентують діяльність Росії на тимчасово окупованих територіях.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.