Помічник Зеленського Єрмак веде неофіційні переговори з Кремлем – ЗМІ
Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак веде неофіційні переговори з Росією щодо Донбасу та обміну полоненими.
Про це повідомляє “Європейська правда”.
Єрмак, який має знайомства у московській еліті, веде від Офісу президента переговори з РФ, а також присутній на телефонних розмовах Зеленського із президентом країни-агресора Володимиром Путіним.
Він відповідає за два формати переговорів – з керівником апарату уряду РФ Владиславом Сурковим та з російським віце-прем’єром Дмитром Козаком. Козак перебуває під санкціями Євросоюзу та США через свою пряму причетність до анексії Криму.
Нагадаємо, раніше Тейлор розповів про зустріч із радником Зеленського Андрієм Єрмаком та позаштатним радником Ігорем Новіковим.
“Спецпредставник [Курт] Волкер натякнув Єрмаку і цьому іншому українцю – його прізвище Новіков, що було б непогано не переслідувати експрезидента Порошенка. Адже були дані та навіть дії, які свідчили, що команда Зеленського збирається переслідувати Порошенка за цілою низкою питань, приміром, через інцидент у Керченській протоці. Президента Порошенка звинувачували у військових рішеннях, які він тоді прийняв”, – зазначив Тейлор.
Він також згадав, що після цього Єрмак та Новіков дістали свої мобільні телефони і показали фотографії своїх родичів, на яких були брат і двоюрідний брат, які були вбиті чи поранені на Донбасі.
“Вони показали це Курту і мені, сказавши: “Порошенко у цьому винний”.
Потім бійці Айдару спросували твердження про загибель цих людей. Депутат “Європейської Солідарності” Ірина Фріз повідомила, що Єрмак і Новіков збрехали про загибель своїх братів.
Також слідкуте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.