Пономарьов пояснив, чому Росія не піде далі у наступ на Україну
Росія не піде з вторгненням на Херсон, Одесу, Харків, оскільки розуміє, що українська армія це серйозний опір.
Про це на “Прямому” у ток-шоу “Ехо України” заявив екс-депутат Держдуми, російський опозиціонер Ілля Пономарьов.
“Я не думаю, що є реальний план з танками відвойовувати Херсон, Одесу, Харків. Є Генеральний штаб, в якому повинен бути конверт на будь-який випадок життя. Напевно, і на такий випадок життя там теж такий конверт є. Але ціна подібної військової конфронтації, подібного вторгнення вже зараз, після Донбасу, зрозуміла. Тому що тоді думали, що буде легко. Але в підсумку все-таки…”, – сказав він.
За його словами українська армія це серйозний опір для подібної військової конфронтації.
“Захід воювати не буде, але українці самі будуть за себе воювати. І це буде серйозний опір. І це як раз в Москві розуміють дуже добре, інакше вони б давно пішли вперед і на Донбасі. Україна оговталася від того шоку, який був в 2014 році, і реально створена сильна армія. Дійсно створена сильна армія”, – наголосив він.
Нагадаємо, посол України у Великій Британії (2010-2014 рр.), президент Української асоціації зовнішньої політики Володимир Хандогій у програмі “Підсумки тижня” розповів, що Велика Британія сприйняла окупацію Криму Росією як доконаний факт і не виявляла жодного бажання надати підтримку Україні – Лондон цікавило лише, де зупиниться путінська агресія.
Міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант заявив, що Росії не буде місця в світі, якщо вона продовжить застосовувати хімічну зброю.
Також президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе розповів, що якщо Російську Федерацію не змусити зробити крок назад на Донбасі та у Грузії, вона неодмінно піде далі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.