Порошенко доручив прослідкувати, щоб мешканцям Сміли не нараховувалися тарифи за період, коли люди сиділи без опалення
Демагоги та популісти сіють чутки, що сміляни мають платити підвищену ціну на газ.
Про це заявив президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Черкас.
“Демагоги і популісти сіють чутки нібито сміляни мають платити якусь підвищену ціну на газ. Наголошую абсолютно відповідально – це брехня. Цього не планувалось, цього не буде. І це також буде знаходитись на моєму контролі. Тариф є і буде залишатися таким, як по всій Україні. І ще одне моє доручення: прослідкуйте, будь ласка, щоб за той період, коли люди сиділи без опалення, людям не нараховувалися тарифи. Люди не мають і не будуть платити за послуги, які їм не надавалися”, – сказав президент.
Нагадаємо, фракція “Блок Петра Порошенка” ініціювала ухвалення постанови про перевибори в місті Сміла.
Президент України Петро Порошенко 15 листопада доручив негайно увімкнути постачання газу та тепла в місті Сміла, де вже вкотре зривається опалювальний сезон.
5 жовтня в Україні офіційно розпочався опалювальний сезон, проте у місті Сміла Черкаської області люди залишаються без тепла. Місто увійшло в сезон з багатомільйонними боргами.
Через відсутність опалення у міській лікарні Сміли розпочали евакуацію пацієнтів, адже температурах в закладі впала до +3 градусів, що нижче визначеного санітарно-гігієнічними нормами мінімально допустимого рівня.
Більше подробиць, чому у місті Сміла вже котрий рік зривається опалювальний сезон та що про це говорять в українському уряді читайте у матеріалі “Прямого”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.