Новини

Порошенко нагородив орденами трьох митрополитів за допомогу у розбудові ПЦУ

Порошенко нагородив орденами трьох митрополитів за допомогу у розбудові ПЦУ

Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо нагородження орденами митрополитів за значний внесок в утвердження духовності, милосердя та міжконфесійної злагоди, вагомі особисті заслуги у розбудові незалежної Православної церкви України.

Відповідний указ опубліковано на сайті Адміністрації президента.

Нагороджено митрополитів УПЦ МП Олександра (Драбинка), та Симеона (Шостацького), а також митрополита Української автокефальної православної церкви Андрія (Абрамчука).

Зокрема, митрополита Симеона нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня, митрополита Олександра – орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, а митрополита Андрія – орденом “За заслуги” II ступеня.

Зазначимо, в Об’єднавчому соборі 15 грудня 2018 року взяли участь двоє ієрархів Української православної церкви Московського патріархату. Зокрема, на Собор прибули митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський УПЦ (МП) Олександр (Драбинко), а також митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко вручив державні нагороди за внесок у розбудову Православної церкви України.

Також слідкуйте за“Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.