Порошенко нагородив орденами трьох митрополитів за допомогу у розбудові ПЦУ
Президент України Петро Порошенко підписав указ щодо нагородження орденами митрополитів за значний внесок в утвердження духовності, милосердя та міжконфесійної злагоди, вагомі особисті заслуги у розбудові незалежної Православної церкви України.
Відповідний указ опубліковано на сайті Адміністрації президента.
Нагороджено митрополитів УПЦ МП Олександра (Драбинка), та Симеона (Шостацького), а також митрополита Української автокефальної православної церкви Андрія (Абрамчука).
Зокрема, митрополита Симеона нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня, митрополита Олександра – орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, а митрополита Андрія – орденом “За заслуги” II ступеня.
Зазначимо, в Об’єднавчому соборі 15 грудня 2018 року взяли участь двоє ієрархів Української православної церкви Московського патріархату. Зокрема, на Собор прибули митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський УПЦ (МП) Олександр (Драбинко), а також митрополит Вінницький і Барський Симеон.
Нагадаємо, раніше Петро Порошенко вручив державні нагороди за внесок у розбудову Православної церкви України.
Також слідкуйте за“Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.