Порошенко привітав інженерні війська і артилеристів з професійним святом
Президент України Петро Порошенко привітав військовослужбовців інженерних військ і військовослужбовців ракетних військ і артилерії з професійним святом.
Привітання президент висловив у своїй сторінці у Twitter.
“Справа воїнів інженерних військ завжди межує з ризиком і небезпекою, їх професія потребує точності, виваженості, сміливості і не залишає права на помилку. Дякую воїнам-інженерам за професіоналізм та віддане служіння державі”, – написав він.
Також президент привітав з професійним святом військовослужбовців ракетних військ і артилерії.
“Проявляючи героїзм, рішучість і відвагу в запеклих боях із російським агресором, українські гармаші підтвердили, що навчилися добре воювати, і російські окупанти вже не раз відчули на собі силу нашої артилерії”, – наголосив він.
Вітаю українські ракетні війська та артилерію з професійним святом.
Проявляючи героїзм, рішучість і відвагу в запеклих боях із російським агресором, українські гармаші підтвердили, що навчилися добре воювати, і російські окупанти вже не раз відчули на собі силу нашої артилерії. pic.twitter.com/zSpHPKJxGk
— Петро Порошенко (@poroshenko) 3 ноября 2018 г.
Справа воїнів інженерних військ завжди межує з ризиком і небезпекою, їх професія потребує точності, виваженості, сміливості і не залишає права на помилку. Дякую воїнам-інженерам за професіоналізм та віддане служіння державі. pic.twitter.com/5yGgK56jYp
— Петро Порошенко (@poroshenko) 3 ноября 2018 г.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.